Gençler için Sivil Büyü Tanıtım Toplantısı

Gençler için Sivil Büyü Tanıtım Toplantısı

Eğer içinde yaşadığı toplumda değişim yaratacak fikir ve hayalleri olan genç bir aktivist, bir gençlik inisiyatifi veya gençlik çalışmaları yürüten bir örgütün üyesiyseniz, Sivil Büyü programı, kendi büyünüzü yaratmanıza destek olabilir.

Sivil Alan sizleri, 2 Mart Çarşamba, saat 17:00 – 19:00 arası çevrim içi gerçekleştireceği, Sivil Büyü programını ve gençler ile veya gençlik çalışmaları yapan örgütlerin bundan nasıl yararlanabileceğini anlatacağı bilgilendirme toplantısına davet etmekten mutluluk duyar.

Sivil Büyü, aktivistler, sivil toplum inisiyatifleri, platformlar ve sivil toplum örgütleri (STÖ) tarafından yapılan hak temelli ve toplum yararı güden çalışmaları destekler. 2016’dan bu yana, Sivil Büyü, çevre, sağlık, sanat, eğitim, barış ve uzlaşı, kültür, spor ve daha birçok farklı alandan 92 farklı çalışmayı desteklemiştir. Bunların 20 tanesi gençlik konularında veya gençler tarafından/gençler ile  hayata geçirildi. Bu 20 çalışmaya yaklaşık 55.000 Euro ayni destek yapıldı. .

Bilgilendirme toplantısında, Sivil Alan ekibi, Sivil Büyü programını tanıtacak, uygunluk kriterleri ve prosedürler hakkında bilmeniz gereken her şeyi paylaşacak ve sorularınızı cevaplayacaktır.

Sivil Büyü ayni destek programı, Avrupa Birliği (AB) tarafından finansa edilen ve Kıbrıs Türk toplumuna yardım programı altında çalışan Sivil Alan tarafından uygulanmaktadır. Proje, Kıbrıs Türk toplumunda sivil toplumun rolünü güçlendirmeye katkı koymaya ve Kıbrıs Türk toplumu ile Kıbrıs Rum toplumu arasında ilişkileri güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Lütfen bu toplantıya alttaki linkten kaydolun.

#sivilbüyü

#kendibüyünüyarat

Sivil Alan projesi iletişim bilgileri:

Email: info@civicspace.eu               

Telefon: +90 392 227 6505

               +90 533 833 7950 (WhatsApp)

www.civicspace.eu                            

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edin:

Instagram

Facebook

Twitter

LinkedIn

YouTube

Paylaşın: